!!!Акція!!! Приведи друга, та отримай додаткові 20% знижки на проведені роботи. | Ми розширили для Вас спектр послуг. Шукай їх у розділі "Ціни на послуги";)
  • Монтаж та заміна камер
  • Налаштування онлайн доступу
  • Якісна робота
  • Команда з досвідом роботи
  • Індивідуальний підхід

Коротка інформація про нас

SecurityService.com.ua - Ваша безпека в надійних руках!

Встановлення охоронних систем в останні роки стає усе більш актуальним аспектом створення власної безпеки. Камери відеоспостереження бувають різних типів і цілей призначення: зовнішні, внутрішні, провідні та безпровідні. Загалом все це можна назвати загальними характеристики камер відеоспостереження. Вибирати камери відеоспостереження потрібно дуже ретельно.

Не намагайтеся встановити камеру відеоспостереження самі, краще довірити цю справу професіоналам, які будуть враховувати різні секрети, наприклад такі, як розташування камери, кут розташування камери. Загальних характеристик камер відеоспостереження дуже багато, визначитися з правильним вибором Вам допоможуть спеціалісти.

Команда SecurityService пропонує Вам якісне встановлення систем відеоспостереження. Виконуємо ряд робіт по встановленню, налаштуванню та обслуговуванню техніки відеоспостереження, встановленню та обслуговуванню аудіосистем, повному облаштовуванню компютерною технікою офісів, магазинів чи конференц залів. Індивідуальний підхід до клієнта дозволяє вибрати та встановити найбільш підходящу техніку. Роботи виконуються по місту Івано-Франківськ та Івано-Франківській області, також за бажанням клієнта можливе проведення робіт в Тернопільській, Хмельницькій, Закарпатській, Чернівецькій та Львівській облястях.

Проведення робіт відбувається в декілька етапів:
1) Знайомство з клієнтом;
2) Складання детального плану побудови роботи;
3) Індивідуальний підібір обладнання під вимогу клієнта;
4) Встановлення та налаштування обладнання;
5) Запуск в експлуатацію та надання гарантії, як на обладнання так і на роботу.

Для замовлення послуг зв'яжіться з нами за телефонами: 066-131-92-85 та 068-902-11-98, або ж напишіть нам через форму зворотнього звязку.