!!!Акція!!! Приведи друга, та отримай додаткові 20% знижки на проведені роботи. | Ми розширили для Вас спектр послуг. Шукай їх у розділі "Ціни на послуги";)
  • Монтаж та заміна камер
  • Налаштування онлайн доступу
  • Якісна робота
  • Команда з досвідом роботи
  • Індивідуальний підхід

Стаття 2. Обрахунок вартості обладнання та принципи встановлення

З кожним днем в світі технологій відбуваються зміни, якщо декілька років тому встановлення камер могли дозволити тільки одиниці людей маючи власний великий бізнес, при тому, що якість камер на той час бажала кращого, то зараз це під силу кожній другій людині нашої країни. Для того, щоб переконати Вас в цьому, нижче ми в табличці розпишемо цінову політику на стандартні встановлення на не великі об’єкти.

Пам’ятайте: виклик нашого спеціаліста на об’єкт абсолютно безкоштовний для Вас, але живе спілкування та огляд об’єкту пришвидшує та оптимізовує процес встановлення обладнання. Ми не хочемо "запхати" Вам велику кількість камер, бо нам так добре, а хочемо індивідуально підійти до кожного клієнта та вибрати саме оптимальну кількість точок для захисту Вашого майна.

Варіант 1. Розглянемо приклад встановлення 4-х (1 зовнішня та 3 внутрішні) цифрових камер з чудовою якістю зображення для не великого магазину (вибирається середня цінова категорія обладнання):

Найменування Кількість Ціна (usd) Сума (usd) Примітка
1Камера внутрішня327.783.1-
2Камера зовнішня13232-
3Відеореєстратор 4-х канальний156.256.2-
4Вінчестер 1 Тб15656Для зберігання записів на відеорежстраторі впродовж 1.5-3 тижнів.
5Блок живлення для камер19.89.8-
6Конектори з’єднаня12Від 0.44.8-
7Кабельна продукціяЗалежить від об’єктуВід 0.2 за 1м.-Залежить від розмірів приміщення.

В загальному для такого випадку обладнання Вам обійдеться від 241.9 usd. Вибрано надійне обладнання з хорошою картинкою, якщо до Вашого приміщення буде хтось під’їжджати, то Ви чудово зможете переглянути номерні знаки транспортного засобу, або ж обличчя, наприклад, вантажника, який приніс Вам товар у магазин;)

Варіант 2. Розглянемо приклад встановлення 4-х (1 зовнішня та 3 внутрішні) аналогових камер з більш гіршою якістю зображення відносно першого випадку, для не великого магазину (вибирається середня цінова категорія обладнання):

Найменування Кількість Ціна (usd) Сума (usd) Примітка
1Камера внутрішня320,461,2-
2Камера зовнішня13232-
3Відеореєстратор 4-х канальний156.256.2У випадку встановлення аналогового відео спостереження, рекомендуємо купляти гібридний відео реєстратор, якщо в майбутньому Вам будуть потрібні цифрові камери, то змінити прийдеться тільки їх. Різниця між гібридним та аналоговим реєстратором в ціні 5-10 доларів.
4Вінчестер 1 Тб15656Для зберігання записів на відеореєстраторі такого типу камер впродовж 2-5 тижнів.
5Блок живлення для камер19.89.8-
6Конектори з’єднаня12Від 0.44.8-
7Кабельна продукціяЗалежить від об’єктуВід 0.2 за 1м.-Залежить від розмірів приміщення.

В загальному для такого випадку обладнання Вам обійдеться від 220 usd. Вибрано надійне обладнання з хорошою картинкою згідно даного типу камер.

Варіант 3. Встановлення однієї камери в коридорі Вашої оселі (вибирається середня цінова категорія обладнання):

Найменування Кількість Ціна (usd) Сума (usd) Примітка
1IP камера18585-
2Карта пам'яті 64 Гб11818-
3Блок живлення155-

В загальному для такого випадку обладнання Вам обійдеться від 108 usd. Вибрано надійне обладнання з чудовою якістю зображення. Принцип роботи наступний: монтується камера, в неї встановлюється карта пам’яті та налаштовується запис зображення на рух. Для підключення даної камери потрібна мінімальна кількість дротової продукції, що ні в якому випадку не зробить змін у Вашому ремонті. Також камеру можна налаштувати для відправки електронних листів у випадку спрацювання датчика руху, будучи десь далеко від дому Ви зможете підключитись до камери через мобільний пристрій та переглянути, що відбувається у Вас дома.

При бажанні клієнта для віддаленого перегляду відеозаписів, доступ до камер налаштовується на ПК чи смартфоні будь-якого типу.

Для замовлення послуг зв'яжіться з нами за телефонами: 066-131-92-85 та 068-902-11-98, або ж напишіть нам через форму зворотнього звязку.